Novinky

Krátké čekání na termín v Hardset tattoo studiu!

Díky posilám v našem teamu VÁS POTETUJME V KRÁTKÉ ČEKACÍ DOBĚ!

TĚŠÍME SE NA VÁS na KOTLAŘSKÉ 51a

info: 739093817

 
Náš tým posiluje Filip!

Od 3.6.2024 nás posílí Filip!
Bude se na Vás těšit,
a tak jako u všech
z našeho týmu,
můžete počítat s
kvalitou
a
zodpovědným
přístupem!

 
Hardset na Kotlářské!

Od 1.11.2020 nás najdete na adrese KOTLÁŘSKÁ 51a!!!
Těšíme se na Vás v pasáži KOTLÁŘSKÁ PIONT v kouzelném areálu bývalého pivovaru v komnatách sladovny v suterénu s nadzemními okny!!!

 
Tvoje auto Ti může vydělat na luxusní tetování!!

Jsi z Brna nebo blízkého okolí? Tak neváhej! Nech si polepit automobil naší originální reklamou a získej bonus -6500,-Kč na tetování!
Bližší informace na: info@tetovanibrno.cz

 
Nejlepším TETOVACÍM SALÓNEM v BRNĚ se stává:

Jsme držiteli titulu nejlepšího brněnského tetovacího studia!

 
Banner
Hardset shop

Nedílnou součástí našich poboček je prodej Streetwear módy, Fight wear, Music a tetovacích potřeb!
Navštivte internetovou verzi největšího kamenného streetwear shopu v ČR!

Kde naleznete - Potřeby pro tetování

+

Naši značku - Hardset Original vyrábějící téměř vše pro Streetwear, Fightwear i Zbraně na obranu, Chirurgická ocel....

Pokud se právě nacházíte v první fázi procesu tetování – tedy vyhledávání motivu, jste na správné adrese. Přestože je tetování spojeno se silným chtíčem a tudíž i snahou o časovou minimalizaci mezi fází rozhodovací a realizační, je dobré věnovat přípravě dostatek času. Ostatně čas, který Vašemu tetování věnujete, se vždy odrazí na Vaší (ne)spokojenosti v budoucnu. Součástí práce každého tatéra je samozřejmě i poradenství. Na druhou stranu nemůžete očekávat, že za Vás zcela vyřeší otázku co a kam si nechat vytetovat. Přinejmenším tématicky byste měli mít jasno, než se přijdete objednat. Pomoci Vám můžou galerie a obrázky na internetu a v časopisech o tetování. Vždy je vhodné zapojit trochu vlastní fantazie a obrázek si trochu přizpůsobit, aby jste docílili originálního motivu. Pamatujte, že nyní měníte svůj vzhled navždy – jděte do toho s odhodláním a přesvědčením, nikoliv se zavřenýma očima a zálohou laserového zákroku v kapse. Good luck!

Tetování provází lidstvo již několik tisíc let. Svědčí o tom nálezy mumifikovaných lidských ostatků v různých částech světa, na kterých byly identifikovány tetované symboly (dokonce i u žen). Ten, kdo se tetováním zabývá hlouběji, je zcela jistě zastáncem názoru, že tetování je jedním z prvních uměleckých projevů člověka. Můžeme užasnout nad nekonečnou škálou motivů a technik používaných po celém světě. Přestože se pradávný smysl tetování (náboženský, společenský, hierarchický…) u některých kultur dnešního světa stále zachoval, můžeme konstatovat, že moderní civilizace se nechává tetovat převážně z důvodů estetických.

S tím bohužel do jisté míry souvisí ztráta originality a fantazie ve světě tetování. Není však důvod k zoufání – tetování bylo, je a bude. Přežilo tisíce roků plných společenských a politických proměn, názorových apokalyps a předsudků, aby nám, dnešním lidem, odevzdalo to nejlepší – moderní technologie, profesionální studia a tatéry, hygienické postupy a škálu motivů od východu až na západ. Našim úkolem je převzít toto žezlo a předávat ho dalším generacím, ač nás v ruce může pálit kvůli přetrvávajícím stereotypům a předsudkům ve společnosti.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

HARDSET ORIGINAL, Tattoo & Piercing

KOTLÁŘSKÁ 51a. Pasáž KOTLAŘSKÁ PIONT, 60200.

Suterén s nadzemními okny.

 

Kdo je zde

Právě připojeni - hostů: 7 Založeno na Joomla!. Designed by Lonex hosting company, php 4 hosting. Valid XHTML and CSS.